Każdy projekt jest naszym ulubionym.

podejscie-lacznik

ŁĄCZYMY BADANIA Z PROJEKTOWANIEM

Wierzymy, że dobry projekt musi być blisko użytkowników i odpowiadać na ich potrzeby. Często łączymy projektowanie i badania z użytkownikami, aby mieć pewność, że rezultat końcowy będzie w stu procentach realizował to zadanie.  

podejscie-dymki

INSPIRUJĄ NAS LUDZIE

Nie zamykamy się w czterech ścianach biura. Uczestniczymy w konferencjach, przeprowadzamy badania potrzeb czy badania dzienniczkowe, organizujemy warsztaty co-creation. Włączamy odbiorców w proces kreatywny, by upewnić się, że to, co tworzymy wpisuje się w ich styl życia, oczekiwania i ograniczenia. Największą wartość widzimy w spotkaniach z ludźmi - użytkownikami, klientami, partnerami, przyjaciółmi.

podejscie-diament

PRZYWIĄZANIE DO DETALI

Charles Eames powiedział, że „szczegóły nie są tylko szczegółami. To one tworzą design". I pod tym się podpisujemy. Działamy jak mała manufaktura, w której rzeczy są wypracowywane z dbałością o każdy szczegół i wysoką jakość.

podejscie-labirynt

LUBIMY WYZWANIA

Od badań osób niewidomych po projektowanie łączności dyspozytorskiej. Nie boimy się wymagających projektów i klientów, którzy wysoko stawiają poprzeczkę.

podejscie-petla

DŁUGOTERMINOWE RELACJE

W każdy projekt angażujemy się na sto procent, dlatego nasi klienci do nas wracają.

podejscie-zbiory

BLISKA WSPÓŁPRACA

Stawiamy na kulturę bliskiej współpracy, bo z doświadczenia wiemy, że w ten sposób powstają najlepsze projekty. Jako badacze i projektanci wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami w naszych projektach. Pracujemy z Klientem a nie dla Klienta. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie, czerpiąc z wiedzy i doświadczenia naszego Klienta.

podejscie-wifi

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Lubimy dzielić się wiedzą. Od czasu do czasu opowiadamy o naszych projektach na konferencjach poświęconych User Experience. W przeszłości można było nas posłuchać na UX Poland czy World Usability Day [linki]. Prowadzimy warsztaty i szkolenia (link do szkoleń). Dodatkowo, Paulina Makuch dzieli się swoim doświadczeniem badawczym jako wykładowca i mentor na studiach podyplomowych User Experience Design w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i we Wrocławiu.

Proces

Nasz proces jest sprawdzony, ale nie trzymamy się go sztywno.

podejscie-diagram


Z doświadczenia wiemy, że każdy projekt jest nieco inny i wymaga indywidualnego podejścia. Czasem realizujemy pełny proces, innym razem — jego wybraną część. Wspólnie z klientem zastanawiamy się nad optymalnym podejściem.