Paulina Rzymska

WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA 
& DYREKTOR PROJEKTOWANIA DOŚWIADCZEŃ

 

Moja przygoda z UXem rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy stawiałam pierwsze kroki w agencji interaktywnej, w dziale badawczym. Szybko odkryłam w sobie pasję do projektowania UX i postanowiłam rozwijać się dalej w tym kierunku.

Po 7 latach pracy w agencjach interaktywnych postanowiłam, wspólnie z Pauliną Makuch, założyć studio wyspecjalizowane w User Experience, La Wonderlab. Obecnie przewodzę zespołowi projektantów, zajmuję się konsultingiem i szkoleniami z zakresu UX. Pracuję z liderami branży medialnej, telekomunikacyjnej, finansowej i wielu innych.

Najbardziej w swojej pracy lubię to, że umożliwia mi współpracę z wieloma utalentowanymi ludźmi, od których mogę się ciągle uczyć. 

 

 

FAKTY

 

1.

 

Lubię dzielić się wiedzą na konferencjach takich jak UX Poland, Product Camp, WUD Trójmiasto, WUD Silesia i wielu innych. 

 

 

2.

 

Jestem mentorem i wykładowcą na studiach podyplomowych User Experience Design na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

 

 

3.

 

Wierzę, że dobre projektowanie wypływa z doświadczenia i intuicji projektanta, połączonych z danymi badawczymi i obserwacją odbiorców.

 

 

4.

 

Jestem fanką technik warsztatowych, które pozwalają odkrywać potrzeby i wymagania moich klientów oraz odbiorców usługi.

 

5.

 

Studiowałam socjologię na Uniwersytecie Warszawskim (Wydział Filozofii i Socjologii) i ten kierunek rozbudził we mnie pasję do poznawania ludzi i przyglądania się nowym zjawiskom. 

 

 

6.

 

Żeby naładować baterie, potrzebuję raz na jakiś czas wyjechać na drugi koniec świata, najlepiej do Azji. 

 

 

Twitter