Paulina Makuch

współzałożycielka 
& DYREKTOR BADAŃ DOŚWIADCZEŃ

 

User Experience zajmuję się od 2006 roku. Początkowo jako projektant, z czasem swoją największą pasję odnalazłam w badaniach. Ciekawi mnie jak ludzie korzystają z produktów interaktywnych i usług. Wierzę, że dzięki tej wiedzy możemy projektować najlepsze rozwiązania.

W La Wonderlab jestem odpowiedzialna za wszystkie projekty badawcze oraz rozwój kompetencji w tym zakresie. Stale poszukuję nowych technik, ulepszam proces badawczy i inspiruję resztę zespołu.

Wynikami swoich badań wspierałam projekty redesignów największych systemów transakcyjnych, portali horyzontalnych, ecommerców, dekoderów telewizji cyfrowej i wielu innych.

 

 

FAKTY

 

1.

 

Mam doświadczenie w badaniach z bardzo różnorodnymi i wymagającymi grupami odbiorców, np. czterolatkami, nauczycielami, artystami, kadrą zarządzającą czy osobami niewidomymi.

 

2.

 

Bardzo lubię energię i entuzjazm bijący od ludzi, którzy chcą się uczyć, dlatego chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Od kilku lat wykładam na studiach User Experience Design na USWPS i jestem współautorką programu nauczania o badaniach UX.

 

3.

 

Jestem pomysłodawcą i autorką dwóch publikacji badawczych: Eyetracking Facebooka (2011) oraz Prasa na iPada (2013).

 

4.

 

Od dwóch lat marzę, aby dorównać zdolnościom krawieckim mojej mamie i babci. Chciałabym umieć wyczarować dowolne cudeńko spod igły mojego starego Łucznika.

 

5.

 

Największy spokój odnajduję w bliskim kontakcie z przyrodą – wietrze we włosach i bosych stopach na trawie.

 

 

 

    Twitter