KAJA TOCZYSKA

ProjeKTANTKA DOŚWIADCZEŃ

 

Obecnie kończę studia na kierunku Neurokognitywistyka na Warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z dziedziną User Experience po raz pierwszy miałam styczność na zajęciach z dodatkowej specjalizacji – Projektowania Interakcji Człowiek-Technologia. Od razu wiedziałam, że chcę się tym zajmować, gdyż łączy to moją wiedzę z psychologii i nowych technologii z umiejętnością obserwacji świata i chęcią tworzenia lepszych, bardziej intuicyjnych rozwiązań. Staram się rozwijać w różnych obszarach, aby mieć szersze spojrzenie na stawiane przede mną wyzwania.

 

 

FAKTY

 

1.

 

Poza pracą i studiami kocham trenować sporty wszelkiej maści – głównie akrobatykę powietrzną i wspinaczkę, ale jeździłam także wiele lat konno.

 

2.

 

Lubię robić zdjęcia, szczególnie interesuje mnie fotografia sportowa. Uwielbiam chwytać na zdjęciach ten jeden, krótki moment.

 

3.

 

Zanim zaczęłam pracować w obszarze UX, chciałam zajmować się badaniami nad mózgiem. Umiem obsługiwać między innymi EEG, EMG czy Eyetracker.

 

 

4.

 

Bardzo lubię gotować i odkrywać nowe smaki kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Wolę kreatywność w kuchni niż sztywne trzymanie się przepisów. 

 

5.

 

W pracy preferuję podejście oparte o projektowanie na podstawie danych (tzw. Data-Driven Design), które łączy kreatywność z twardymi danymi. Uważam, że pozwala to podejmować lepsze decyzje.

 

 

 

 

 

Twitter